Maseczki ochronne

Serce i troska rodzica – ochrona przedszkolaka w czasie Covid-19

maseczki dla dzieci

Ninja Mask to jedna z nielicznych firm, która od samego początku stawiała na ochronę nie tylko dorosłych, ale i dzieci. Wiemy jak istotna jest maksymalna ochrona najmłodszych, bo sami jesteśmy rodzicami.

Temat choć z dnia na dzień coraz mniej kontrowersyjny, nadal wzbudza emocje.

Maseczki ochronne dla dzieci

My skupiamy się na emocjach budujących, ufamy że to, co w zasięgu naszych możliwości, musimy wdrożyć w 100%. Mamy na uwadze dobro dzieciaków, ale i wszystkich, z którymi będą miały styczność w najbliższym czasie. 

Staramy się być i myśleć o sobie jako o odpowiedzialnych rodzicach 🙂

Naszym celem jest bezpieczeństwo i maksymalna ochrona najmłodszych i ich otoczenia. Uważamy, że maseczka ochronna dla przedszkolaka to pierwsza potrzeba najbliższych kilku tygodni, od kiedy przedszkola na terenie całej Polski zostają ponownie otwierane w nowym reżimie sanitarnym.

Czemu uważamy, że maseczka ochronna dla dzieci jest jedną z pierwszych potrzeb ? Maseczka ochronna dla dzieci zamyka patogenom drogi, którymi może się on dostać do organizmu. Dzięki niej spada szansa (prawie do zera) na dotykanie rękami twarzy dzieci, ust i okolic nosa. Dzieci nie wdychają też bezpośrednio powietrza, w którym potencjalnie może znajdywać się wirus. A kichając czy aktywnie mówiąc dzieci mają zasłoniętą buzię właśnie dzięki maseczce i w ten sposób nie „sprzedają” potencjalnego wirusa swojemu otoczeniu. Eh… ileż to razy mój syn kichnął mi prosto w buzię… inni mogą (i słusznie) nie być tak tolerancyjni wobec jego „zapominalstwa” w zasłanianiu buzi jak ja.

Wiemy, że czasem założenie maseczki na twarz młodocianemu jest nie lada wyzwaniem.  Dlatego nasze maseczki dla dzieci i dorosłych zostały zaprojektowane tak, aby dawać maksymalny komfort. Dzięki ergonomicznemu wykrojnikowi i obiektywnie najprzyjemniejszemu materiałowi czyli 100% bawełnie.

Nasza tkanina zawiera certyfikat Oeko-Tex klasy I, dzięki czemu skóra naszego dziecka nie będzie podrażniona i nie utrudnia oddychania. Nasze maseczki są hipoalergiczne a ich idealne dopasowanie skutecznie zmniejsza ryzyko zakażenia droga kropelkową.

Maseczki Ninja Mask sprawdzą się nie tylko w przedszkolu, ale też na spacerze, podczas jazdy na rowerze czy zabawie w piaskownicy – oczywiście gdy te, zostaną już otwarte, ale miejmy nadzieję, że będzie to całkiem niedługo… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.