Maseczki ochronne

Maseczki a design i moda

maseczki dla dzieci

Maseczki ochronne bawełniane i lniane – najważniejsze informacje, które warto znać.

Maseczki ochronne szturmem podbiły Polski i światowy rynek mody. Na początku produkt traktowany jako zło konieczne, dziś nabiera całkiem innego charakteru. Maseczki coraz częściej stają się swojego rodzaju manifestacją poglądów, charakteru czy stylu. Stało się to całkiem naturalnie, gdyż świat mody i nie tylko, dąży do harmonii, połączenia tego, co modne z tym na co jest zapotrzebowanie i co jest zdrowe. Szukając balansu w morzu nakazów, projektanci największych domów modowych zapoczątkowali trend na designerskie i ograne logotypami maski.

Każdy posiada w ofercie opcję BLACK, która jest podstawą, jednak coraz częściej to tylko jeden z wielu wariantów. Z naszych obserwacji widzimy, że równie popularne stają się kolory lata, czyli pastele (blady róż, jasna szarość czy turkusy), ale też kolory ziemi, jak khaki i wszelkie motywy florystyczne.

Największą popularnością cieszą się obecnie maski wykonane z naturalnych surowców, czyli 100% bawełny czy lnu. Wybór Polaków nie dziwi. Tkaniny naturalne, czyli też oddychające, dające swobodę i komfort użytkowania oraz przyjazne skórze, to tkaniny z którymi najbardziej nam po drodze.  Ninja maseczki wielokrotnego użytku mają też inny duży plus – są przyjazne dla środowiska, są ekologiczne, dzięki temu że są wielokrotnego użytku nie generują dużej ilości odpadów higienicznych. Ekologia idzie w parze z oszczędnością, gdyż kupując produkty wielokrotnego użytku już po kilku dniach mamy w kieszeni zaoszczędzone pieniądze.

Rodzaj tkaniny to absolutna podstawa, rekomendujemy maski o naturalnym składzie, najlepiej 100% bawełny lub 100% lnu, materiały ekologiczne, przyjazne skórze, które nie tylko nie uczulają ale też posiadają certyfikaty Oeko-tex klasy I. Ważne, aby maseczka posiadała 2 warstwy, dzięki temu zwiększamy jej funkcję ochronną. Jeśli już mówimy o konstrukcji – maseczka powinna przylegać do twarzy, ale też z nią współgrać.  Ninja Mask dba o to, aby linie szwów nie były wyczuwalne pod materiałem i kształt był skrojony zgodnie z anatomią twarzy.

Dla nas bardzo istotne jest też wzornictwo i design. To, od czego wychodzimy to nie tylko najwyższa jakość materiałów, społeczna odpowiedzialność i ekologia. Te aspekty nie wykluczają dbałości o detale. Skoro możemy – tworzymy produkty różnorodne, szerokie pod kątem palety kolorów, odcieni, ciekawych printów.

Maseczki są łatwo dostępne, nadal najłatwiej i najbezpieczniej jest robić zakupy przez Internet, można je kupić na naszej stronie www.maseczki-ochronne-na-twarz.pl z bezpieczną bezkontaktową przesyłką pod Wasze drzwi. Choć już trochę czasu minęło, to nieustannie warto wspierać akcję #buyonline. Jak wiadomo, maski ochronne nie gwarantują stuprocentowego zabezpieczenia przed wirusami i bakteriami, ale świetnie sprawdzają się jako mechaniczna bariera przed uwalnianiem się przenoszącego się drogą kropelkową patogenu. Dlatego tez naturalnym jest nasze uczestnictwo w tych akcjach oraz motto ,,Ja chronię Ciebie, Ty chroń mnie” – to hasło nie traci na aktualności.

Newer Maseczki firmowe – bądźmy koronaodpowiedzialni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.